Trochę o nas:


Wyłapujemy wyjątkowe momenty i zamieniamy je w obrazek. Lubimy tradycję, kochamy nowoczesność. W ten wyjątkowy dzień jesteśmy waszymi przyjaciółmi, wspieramy dobrą radą, służymy pomocą, dzielimy się radością i dbamy o dobrą atmosferę. Każdą historię opowiadamy indywidualnie, tworząc ją z Wami od początku do końca, dlatego tak zależy nam, aby się z Wami poznać, spotkać przy kawie i ciastku, porozmawiać o Waszych planach
i oczekiwaniach. Myślimy, że o nas już wiecie wszystko więc nie czekaj!
Umów się na spotkanie z nami i rozpocznij swoją filmową przygodę!

Kinga zolafilms

Kinga

Żona i od niedawna mama uroczej dziewczynki. Romantyczka, (cierpliwy) obserwator. Bacznie przygląda się emocjom i uczuciom towarzyszącym Wam w dniu ślubu, jednocześnie dyskretnie wyłapuje je kamerą. Uwielbia małe detale, piękne kwiaty i rozwiane włosy. Największą motywacją i inspiracją są dla niej podróże, z których zawsze przywozi nowe doświadczenia i… patyki, niezbędne do wyplatania makram, czyli jej kolejnej pasji.

Sławek

Mąż i tata. Zawsze ubrany na czarno. Lubi ciemne kadry z fajnym światłem. Kolorów w życiu dodają mu tatuaże i podróże. Lubi cięższą muzykę, ale spokojnie, porozmawiasz z nim nawet o rapie. Montaż filmów to dla niego inny świat w którym się totalnie zatraca. Gdy filmuje, stara się uchwycić to, co najbardziej istotne. Miłośnik kryminałów Miłoszewskiego i Bondy. W wolnym czasie wsiada na rower lub wędruje po górach.

Sławek zolafims.com

Napisz do nas!

Jeśli masz pytania, pisz śmiało! Jesteśmy dla Ciebie i nie pozostawiamy żadnych wątpliwości.